Порошенко відреагував на пресмарафон Зеленського анекдотом-притчею

Найчастіше згадуваним прізвищем під час тривалого спілкування президента Володимира Зеленського з пресою було прізвище попереднього глави держави Петра Порошенка. Про це заявив сам лідер “Європейської солідарності” у відеокоментарі, розміщеному в соцмережі Facebook.

“Достатньо незвичний формат”, – відгукнувся політик про тривалу розмову Зеленського з журналістами. Порошенко зауважив, що подивився лише кілька хвилин трансляції, однак цього йому вистачило для певних висновків. “Можу сказати одне: забагато уваги приділено попередникам”, – сказав експрезидент.

Порошенко зізнався, що після почутого згадав анекдот про три конверти – поради, які колишній керівник залишив своєму наступнику на випадок звітування перед інспекцією. В оригіналі в першому з конвертів містилася порада звалювати всі проблеми на попередника, в другому – пояснювати невдачі молодістю та нестачею досвіду, в третьому – готувати три конверти наступникові. Порошенко ж назвав цей анекдот притчею, а в другому конверті “розмістив” пораду брати на себе відповідальність і саме це запропонував робити Зеленському.

“А якщо серйозно, то майже півроку пройшло з дати виборів – це достатньо часу для того, щоби прозвітувати суспільству про те, а що зроблено, які з передвиборчих обіцянок виконані”, – зауважив народний депутат. І додав, що висновком цього півріччя є необхідність об’єднання. “Потрібно об’єднуватися всій Україні для того, щоби боронити наш суверенітет, нашу землю, боронити наш рух до Європейського Союзу та НАТО. Про це шлях ми почули сьогодні, на жаль, дуже мало. Шкода”, – підсумував він.

Як повідомлялося, 10 жовтня в Києві відбувається пресмарафон із президентом України Володимиром Зеленським. Для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідатиме на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні півгодини групи змінюватимуться. У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня. Незвичне обрано і місце для проведення заходу – нещодавно відкритий “ринок” їжї Kyiv Food Market. Речниця Зеленського Юлія Мендель повідомляла, що на пресмарафон акредитовано понад 300 журналістів.


Відео

Зеленський встановив світовий рекорд – так довго з журналістами жоден президент не спілкувався

За попередніми планами офісу, пресмарафон мав вже закінчитися, але спілкування з журналістами все ще триває. Зеленському вже навіть встигли вручили диплом Книги рекордів. Він нібито спілкується з журналістів довше, ніж хтось і коли-небудь.  

Зеленський встановив світовий рекорд - так довго з журналістами жоден президент не спілкувався

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>