Порошенко заборонив співпрацювати з РФ у сфері військово … – РБК

Порошенко заборонив співпрацювати з РФ у сфері військово … – РБК

Президент України Петро Порошенко заборонив співпрацю з Росією у сфері військово-промислового комплексу. Про це в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV заявив перший віце-прем’єр-міністр Віталій Ярема.

“На засіданні РНБО Президент України категорично заборонив співпрацю з Росією у військовій сфері. З цього дня ми практично припинили всяке співробітництво у сфері військово-промислового комплексу з Російською Федерацією”, – розповів Ярема.

Він нагадав, що раніше таке співробітництво було заборонено тільки в плані виготовлення та поставок в РФ зброї та озброєння.

“Якщо пам’ятаєте, раніше був указ в.о. Президента України про те, що ми припиняємо співпрацю у військовій сфері з точки зору виготовлення і поставки в РФ зброї та озброєння, а тільки дозволялося співпрацювати з точки зору виготовлення продукції подвійного призначення, наприклад, такий як двигуни до вертольотів, які можуть використовуватися й у військових, й цивільних цілях”, – зазначив Ярема.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>