Порошенко закликав змінити межі районів Луганської області – Новини України – Ua

Порошенко закликав змінити межі районів Луганської області – Новини України – Ua

Президент України Петро Порошенко запропонував парламенту розглянути питання зміни меж районів Луганської області і наведення порядку в цьому регіоні, повідомляє в понеділок, 6 жовтня, прес-служба глави української держави.

На нараді з керівниками фракцій і депутатських груп Порошенко закликав підтримати проекти постанов, внесені на розгляд Верховної Ради головою Луганської обласної держадміністрації Геннадієм Москалем.

Як уточнив постпред президента у Верховній Раді Руслан Князевич, необхідність розгляду цього питання виникла у зв’язку з тим, що певні райони Луганської області частково не контролюються українськими властями. «Для належного управління цими територіями та забезпечення життєдіяльності цих районів Луганської області потрібно внести зміни до меж районів Луганської області та приєднати до тих районів, які ми контролюємо», – сказав він.

За його словами, на нараді з президентом всі представники парламентських фракцій і груп підтримали цю ініціативу.

«Це важливе рішення, яке дозволить після його прийняття невідкладно відкривати в цих районах територіальні відділення Державного казначейства, виплачувати людям пенсії та заробітні плати, надавати весь пакет соціальних послуг, зобов’язання за якими несе держава. Це найважливіше, чого очікують жителі Луганщини сьогодні », – підкреслив Князевич.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>