Порошенко запропонував Білорусі допомогу в розвитку відносин …

Порошенко запропонував Білорусі допомогу в розвитку відносин …

Україна може сприяти розвитку відносин Білорусі з ЄС в рамках “Східного партнерства”.

Про це заявив український лідер Петро Порошенко під час переговорів з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Києві, повідомляється на сайті глави держави.

Мова йде про механізми взаємовигідного використання технологій, законодавства, фінансових ресурсів на різних рівнях партнерства, зазначив глава держави. “Починаючи від інтегрованого управління, завершуючи енергоефективністю. Ми зі свого боку досягли достатніх успіхів у цій сфері”, – підкреслив Порошенко.

Глава держави нагадав, що Україна забезпечила зростання товарообігу з Білоруссю. “Україна щиро зацікавлена в тому, щоб торгові, економічні, політичні, оборонні відносини розвивалися з максимальною інтенсивністю”, – додав Порошенко.

Президент Білорусі, в свою чергу, зазначив що його країна буде надійним, чесним партнером як у політичних, так і в економічних питаннях. “Ми абсолютно прозорі. Ви на нас повністю можете розраховувати”, – зазначив він.

Раніше 21 грудня Лукашенко заявив, що все, про що попросить його Порошенко, буде виконано за добу. “Все, що президент України не просив, публічно говорю, ми завжди все робили. І так буде надалі”, – заявив президент Білорусі. При цьому він попросив українського колегу не говорити про його заслуги в досягненні мінських домовленостей. “Ви подзвонили мені: організуй, допоможи, наші люди приїдуть, приїдуть представники. Я організатор, я не миротворець і не посередник”, – зазначив Лукашенко.

У Білорусі створять спільний з Україною телеканал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>