Порошенко запропонував Євросоюзу направити місію військових …

Порошенко запропонував Євросоюзу направити місію військових …

Петро Порошенко запропонував Євросоюзу направити місію військових експертів ЄС до участі в роботі Спільного центру контролю та координації.

Петро Порошенко та Дональд Туск обговорили ситуацію на Донбасі та стан реалізації Мінських домовленостей. Президент України відзначив, що знищення міста Дебальцеве бойовиками та продовження артилерійських обстрілів, зокрема в районах Донецького аеропорту, Первомайська, Маріуполя та Горлівки, не свідчать про стале припинення вогню, а відтак про готовність сторін послідовно виконувати мінські домовленості, інформує прес-служба Глави держави

Президент України повідомив, що задля сприяння виконання цих домовленостей, РНБО України прийняло рішення звернутися до Ради Безпеки ООН та Ради ЄС направити в Україну миротворчий контингент.

Також повідомляється, що співрозмовники обговорили можливі шляхи реагування на ситуацію та можливість запровадження подальших обмежувальних заходів щодо Росії з боку Європейського Союзу.

Петро Порошенко також запропонував Євросоюзу направити місію військових експертів ЄС до участі в роботі Спільного центру контролю та координації.

Президент Європейської Ради підтвердив, що він прийняв запрошення Президента України відвідати Київ у неділю 22 лютого для участі у Марші Гідності, де співрозмовники продовжать діалог щодо подальших кроків.

Нагадаємо, Україна наполягає на залученні саме поліцейської місії ЄС з миротворчим мандатом ООН і не дозволить російським військам “легалізуватися” в ролі миротворців.

До теми

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>