Порошенко затвердив нову концепцію безпеки

Найбільш актуальним завданням залишається подолання агресії з боку РФ.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО від 4 березня “Про Концепцію розвитку сектора безпеки і оборони України”.

Як повідомляє прес-служба глави держави, найбільш актуальною значиться загроза агресії з боку РФ.

“… Найбільш актуальними в середньостроковій перспективі залишатимуться, зокрема, загроза агресивних дій Росії для виснаження української економіки і підриву суспільно-політичної стабільності з метою знищення України і захоплення її території, застосування військової сили, а також технологій гібридної війни; тимчасова окупація РФ території Криму і подальші дії з дестабілізації обстановки в Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні”, – йдеться в документі.

Концепція також передбачає реалізацію комплексу завдань, які полягають, зокрема, у впровадженні принципів і стандартів, прийнятих в державах – членах ЄС і НАТО.

Згідно з документом, планується створення національної системи кібербезпеки, зміцнення взаємодії з партнерськими спецслужбами держав-членів НАТО.

РНБО доручила Кабміну забезпечити розробку та внесення законопроектів, спрямованих на реалізацію положень зазначеної Концепції.

Раніше повідомлялося, що НАТО чекає від України реформ у сфері безпеки.

У грудні Україна і НАТО підписали “дорожню карту” оборонно-технічного співробітництва.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>