Порошенко заявив, що за кожного вбитого українського силовика …

Порошенко заявив, що за кожного вбитого українського силовика …


Президент України Петро Порошенко обіцяє, що донбаські терористи не уникнуть відповідальності за застосування проти українських силовиків установок РСЗВ «Град». Про це він заявив в ході наради з представниками силових відомств, передає прес-служба глави держави.

Про це президент заявив під час наради з силовиками з приводу застосування бойовиками проти Збройних сил України установок «Град» російського виробництва.

«За кожне життя наших військових бойовики заплатять десятками і сотнями своїх. Жоден терорист не уникне відповідальності, кожен отримає по «заслугах», – сказав Порошенко.

Президент заявив, що так само, як була виявлена та затримана група терористів під керівництвом бойовика «Гроза», які збили з ПЗРК «Голка» український вертоліт сил АТО, що призвело до втрат військових, так само будуть знайдені і знищені всі, хто сьогодні застосовували «Град» проти Збройних Сил України.

Глава держави підкреслив, що всі, хто сьогодні захищають держкордон, аеропорти Донецька, Луганська та інші міста і населені пункти під обстрілом є героями, в яких вірить вся Україна.

«Батьківщина шанує своїх героїв і пам’ятає кожного, хто віддав найцінніше, захищаючи її, – життя», – сказав Президент.

Порошенко також зазначив, що у звільнених містах військові ведуть себе надзвичайно відповідально, адже віддають свої сухпаи нуждащимся людям. При цьому глава держави особливо відзначив необхідність поліпшення забезпечення військовослужбовців засобами особистого захисту, зокрема, бронежилетами.

Нагадаємо, що сьогодні близько 05.00 в районі селища Зеленопілля Луганської області з установки «Град» терористи обстріляли українських силовиків. За попередніми даними повідомлялося, що загинули близько 30 солдатів і понад 100 поранено (детальніше).

Пізніше керівник Управління інформаційної безпеки Нацгвардії Юрій Стець заявив, що в бою під Зеленопіллям загинули 19 осіб. Міноборони підтвердило цю інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>