Порошенко звільнив командувача Сухопутними військами Пушнякова

Пушняков очолював Сухопутні війська ЗСУ з травня 2014 року, коли був призначений в.о. президента Турчиновим.


Анатолиq Пушняков

<!–      –>

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутними військами Збройних сил України.

Звільнити генерал-лейтенанта Пушаякова Анатолія Савватійовича з посади командувача Сухопутних військ Збройних Сил України“, – йдеться в указі від 13 січня 2015 року.

Пушняков був призначений командувачем Сухопутними силами ЗСУ в травні 2014 року в. о. президента України Олександром Турчиновим.

Наприкінці грудня 2015 року голова парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв (фракція “Самопоміч”) повідомив, що Пушняков був звільнений за законом про люстрацію. “Йдеться не лише про виконання закону Про очищення влади. “Дєд Мопєд”, як називають Пушнякова у військах, несе пряму відповідальність за всі котли, в яких Україна втратила сотні своїх героїв”, – стверджує Соболєв.

24 грудня прес-служба Міноборони повідомила, що міністр оборони Степан Полторак прийняв рапорт про звільнення Пушнякова. “На ім’я міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака надійшов рапорт від генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова щодо звільнення його зі Збройних сил України. Міністром було прийнято позитивне рішення по суті рапорту. Наразі готуються документи щодо звільнення генерала Пушнякова встановленим порядком“, – говорилося в повідомленні Міноборони.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>