Порошенко звільнив Олександра Моцика, якого призначив ще …

Порошенко звільнив Олександра Моцика, якого призначив ще …


Президент України Петро Порошенко звільнив Олександра Моцика з посади надзвичайного і уповноваженого посла України в США.

Відповідний указ № 216/2015 опублікований на офіційному сайті глави держави, інформує «Публіцист».

«Звільнити Моцика Олександра Федоровича з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполучених Штатах Америки», – йдеться в указі президента.

Крім цього, Моцик був звільнений також з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Антигуа і Барбуда та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Тринідад і Тобаго, які він обіймав за сумісництвом.

Нагадаємо, що Олександр Моцик був призначений послом України в США у 2010 році президентом Віктором Януковичем. До нього висловлювалися претензії щодо його надмірної лояльності до режиму Віктора Януковича. У той же час відразу після зміни влади в Україні посол США не був замінений.

Зазначимо, 4 квітня заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий не виключив можливе своє призначення на посаду посла України в США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>