Порошенко Зеленський дебати, коли. 14.04.19. – новини дебати

Чинний президент України Петро Порошенко 14-го квітня чекає кандидата в президенти Володимира Зеленського на НСК Олімпійський для проведення дебатів. 

Про це глава держави заявив в ефірі одного з телеканалів.

“14-го квітня, в наступну неділю, на республіканському стадіоні, саме там, де запропонував пан Зеленський, чекаю його для проведення дебатів. Я думаю, що 19 або 20 година буде оптимальним терміном. І я запрошую, і глядачів, як хотів пан Володимир Зеленський. Я запрошую всі канали для того, щоб дебати були проведені в місці і в часі, як хотів Зеленський”, – сказав Порошенко.

На запитання про те, що виборці повинні мати можливість оцінити якість дискусії, подачу інформації і що навіть співак Святослав Вакарчук закликав – не форма, а зміст дебатів, Глава держави зауважив: “Святослав Вакарчук абсолютно правий – дебати це не є шоу, дебати це не є змагання. Дебати – це є абсолютно змістовна і серйозна дискусія про майбутнє нашої держави і кожного окремого її громадянина”.

“Дуже важливо, що в цих умовах ми не мали продавати “кота в мішку”, бо на сьогоднішній день є принципово для майбутнього держави, щоб була ґрунтовна змістовна дискусія. Програє не той, хто зайняв друге місце, а у випадку неправильного вибору, коли люди помилились, не знаючи змісту – програє країна. Вона позбавлена майбутнього”, – наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що нині Україна знаходиться на роздоріжжі і є вибір: або країна продовжить свій рух в Європейський Союз, де є верховенство права, демократія, захищені права і свободи, включно з вільним волевиявленням громадян, та в НАТО, де буде забезпечена безпека і оборона держави, або її розвернуть і вона або вповзе, або її втягнуть в Росію.

“Мова не йде про те, які декларації роблять кандидати. Мова йде про те, чи достатньо сильним є президент для того, щоб протистояти викликам, які дає країна-агресор. Протистояти, захищати і боронити державу як Президент і як Верховний Головнокомандувач. Бо Путін хоче слабкого президента, щоб забезпечити реванш собі. Я твердо переконаний, що Україна цього не дозволить”,-підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що дискусії по формі мають бути припинені: “Це вже нікому не цікаво. Має бути перейдено до дискусії по суті. А це можна зробити лише на дебатах”.

Раніше кандидат в президенти Володимир Зеленський запропонував лідерці “Батьківщини” Юлії Тимошенко стати “гарантом чесних правил” на його дебатах із Петром Порошенком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦЕ ОЗНАЧАЄ ВІДМОВУ ВІД ДЕБАТІВ – ЖУРНАЛІСТ ПРО ЗАПРОШЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКИМ ТИМОШЕНКО НА ДЕБАТИ

Також президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати.

31 березня Петро Порошенко назвав дебати ключовим елементом другого туру президентських виборів. Про це він заявив журналістам  після виступу за результатами перших екзит-полів.

“Щоб не було жодних сумнівів – вибори у другому турі, і ключовим елементом мають бути передвиборчі дебати. Той, хто буде ухилятися, він буде знати, що йому нема чого сказати”, – наголосив президент.

Протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебатищоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.

Нарешті 3 квітня Володимир Зеленський відповів на запрошення чинного президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Зокрема, він зазначив, що хоче дебатувати на стадіоні “Олімпійський”, щоб на дебати могли прийти всі охочі журналісти.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко ваідмовилась вести дебати між Порошенком і Зеленським.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>