Порошенко – Зеленському: не шукайте причин, будьте мужиком і приходьте на дебати

Президент України Петро Порошенко записав повторне звернення до свого опонента на виборах Володимира Зеленського і закликав його приходити на дебати і «не шукати причин».

«Не бійтеся, дебати це не страшно, це нормальна політична традиція… Володимире Олександровичу, не шукайте причин і не ставте умов. І ніким не прикривайтеся. Це – некрасиво. Будьте мужиком. Приходьте на дебати. Стадіон так стадіон. Я чекаю!», – йдеться у відеозверненні чинного президента, оприлюдненому в ніч на 5 квітня.

Обмін зверненнями між Порошенком і Зеленським, кандидатами у президенти, які проходять у другий тур виборів голови держави в Україні, триває вже кілька днів.

3 квітня Зеленський запропонував Порошенкові провести дебати на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

Порошенко у ніч на 4 квітня відповів, що готовий дебатувати на стадіоні, хоча закон прописує інші правила.

«Вперед, на Банкову!»: як Порошенко, Зеленський та Тимошенко відповідали на незручні питання – відео


No media source now available

Після цього в штабі Зеленського заявили, що перед тим, як дебатувати, кандидати обов’язково повинні пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає «ні алкоголіків, ні наркоманів».

Представник штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент зранку 5 квітня чекатиме на Зеленського в медпункті стадіону «Олімпійський» в Києві для здачі всіх аналізів.

Читайте також: Що таке президентські дебати: коротко про головне

У Зеленського ж запросили Порошенка здати аналізи в «незалежній лабораторії».

Водночас чинне законодавство не зобов’язує кандидатів у президенти надавати медичні довідки.

Другий тур виборів президента України має відбутися 21 квітня, перед тим, згідно із законом, мають пройти дебати кандидатів на Суспільному.

Чи можуть дебати Зеленського і Порошенка змінити хід виборів? (відео)


No media source now available

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>