Порошенко зможе стабілізувати ситуацію в Україні – генсек НАТО

Порошенко зможе стабілізувати ситуацію в Україні – генсек НАТО

Расмуссен зазначив, що альянс зберігає свою прихильність підтримувати Україну з широкого спектру реформ.

Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен висловив упевненість в тому, що офіційний вступ Петра Порошенка на посаду нового президента України буде сприяти якнайшвидшому врегулюванню українського кризи. Про це йдеться в заяві генсека альянсу, поширеній 7 червня.

“Я впевнений, що лідерство президента Порошенка внесе внесок у стабілізацію ситуації в країні і створення політичного діалогу за участю всіх зацікавлених сторін”, – йдеться в заяві.

Расмуссен зазначив, що “НАТО зберігає свою прихильність підтримувати Україну з широкого спектру реформ в рамках роботи комісії Україна-НАТО”.

“Україна є багаторічним і активним партнером НАТО, і ми маємо намір продовжити співпрацю з президентом Порошенко”, – підкреслив генсек альянсу.

Расмуссен “від імені всього Північноатлантичного альянсу привітав Порошенка з інавгурацією на посаду президента України та побажав йому успіхів на цьому терені у визначальний момент для української історії”.

Раніше сьогодні в Києві Порошенко приніс присягу українському народу і офіційно вступив на посаду президента України.

Читайте також: Зурабов: Офіційні візити в рамках російсько-українських відносин поки що не плануються

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>