Порошенко зробив небо Донбасу військовою зоною

Президент підписав указ про військово-адміністративний поділ.

Петро Порошенко змінив військово-адміністративний поділ території України щодо повітряного простору своїм указом.
 
Раніше визначалися три військово-повітряні зони: “Південь”, “Центр” і “Захід” і окремий військово-повітряний район. Тепер визначені координати чотирьох – додалася зона “Схід”, яка включає окуповану територію Донбасу.
 
Вона проходить “по зовнішній межі прибережних морських вод Азовського моря шириною 12 морських миль, що обчислюються від лінії найбільшого відпливу як на материку, так і на островах, що належать Україні, до найближчої точки кордону України з Російською Федерацією на суші, далі по лінії державного кордону України з Російською Федерацією в географічній точці 51° 14’55 “північної широти і 34° 28’40” східної довготи”.
 
Нова редакція відповідного пункту указу тепер викладена так: “Повітряний простір України ділиться на чотири військово-повітряні зони і один окремий військово-повітряний район, межами яких є умовні вертикальні поверхні, що проходять по лінії державного кордону України на суші, морі, річках, озерах та інших водоймах і за прямими лініями між певними географічними точками з урахуванням повітряного простору над тимчасово окупованою територією України”.
 
Нагадаємо, раніше Порошенко розкритикував ідею відмови від Донбасу.
 
Порошенко назвав умови змін до Конституції

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>