Порошенко зустрівся зі збірною України з футболу

Президент України заявив, що кожна футбольна перемога наближає країну до Європи.футболисты у порошенко

Президент України Петро Порошенко зустрівся з гравцями збірної України, які вибороли путівку на чемпіонат Європи 2016 року.

“Останній матч був справжнім боєм. Це бачив весь світ. Ви прагнули не просто перемогти, а відстояти честь українського футболу і високо підняти український прапор. Вам це вдалося, – підкреслив Порошенко, – Кожна така перемога, кожна така гра наближає нашу країну до Європи, і дуже символічно, що Україна бере участь у фінальній частині європейської футбольної першості”. Також президент зазначив важливість футболу для об’єднання країни.

А капітан збірної Анатолій Тимощук подякував Порошенку за особисту присутність на матчі зі збірною Словенії. “Ми в збірній добре пам’ятаємо, в якій країні ми народилися і пишаємося цим. Більшість з нас розуміє, що для нас Євро-2016. Тому ми будемо гідно захищати кольори нашої країни, її єдність. Я думаю, що в такій складній ситуації українці повинні бути єдині як ніколи”, – зазначив Тимощук.

Також на зустрічі обговорювалися проблеми, які існують в українському футболі. Так, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс підкреслив важливість невідкладного вирішення питання безпеки на футбольних аренах України у відповідності з європейськими футбольними нормами.

Крім того, Порошенко заявив, що за побиттям темношкірих уболівальників на матчі “Динамо” – “Челсі” може стояти Росія. Президент зазначив, що за його інформацією, “коріння цих провокацій йдуть не з України”. За його словами, є всі підстави говорити, що за останніми провокаціями стежка веде до Росії з метою створити ситуацію і звинуватити Україну в расизмі.

На завершення зустрічі президент нагородив команду пам’ятними подарунками.


За матеріалами:

president.gov.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>