Порошенко зірвав плани Кремля – Банкова відреагувала на заяву Путіна

Про це він написав у Facebook.

“Сьогоднішні заяви Путіна є явним прикладом його втручання у виборчий процес в Україні, попри те, що кампанія ще навіть не почалася. Очевидною є неприязнь Путіна до Порошенка як державного діяча, який зірвав плани Кремля із повернення України під контроль Російської імперії”, – зазначив Цеголко.

Він наголосив, що Порошенко виступав і виступає за політико-дипломатичне врегулювання, але ніколи не погодиться на мир на умовах країни-агресора.

“Глава держави й надалі, поєднуючи оборонні й дипломатичні зусилля, захищатиме суверенітет, територіальну цілісність і незалежність держави. І він боротиметься за таке мирне врегулювання, яке відповідає національним інтересам України, а не Росії-агресора”, – написав секретар.

Водночас Цеголко підкреслив, що питання про владу в Україні вирішуватиме не Кремль, а український народ.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін заявив, що РФ має намір співпрацювати з будь-якою новою владою України після президентських виборів 2019 року.

Читайте також: Сурков каже, що ще один термін Порошенка економіка РФ не переживе — Геращенко

Водночас Путін додав, що “люди, які очолять країну в майбутньому, хто б це не був, … прийдуть до висновку про те, що іншого шляху (врегулювання на Донбасі – ред.), Крім мирного, не існує”.

Глава Кремля в черговий раз звинуватив Петра Порошенка в “небажанні реалізувати Мінські угоди” і зробити зусилля над собою, щоб змінити ставлення до вирішення ситуації навколо окупованих територій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>