Порошенко має намір ініціювати демобілізацію солдатів …

Порошенко має намір ініціювати демобілізацію солдатів …

Президент Петро Порошенко має намір ініціювати демобілізацію тих солдатів строкової служби, які погодяться перейти на контрактну службу.

Про це він сказав в інтерв’ю українським телеканалам.

“Я підготував указ, і він на наступному тижні буде введений: будуть демобілізовані всі ті, хто бажає записатися на контрактну службу. Для чого? Служи армії, але отримуй більше грошей. Це справедливо, і я, безумовно, як Президент запропоную це”, – розповів Порошенко.

При цьому він додав, що демобілізація солдатів строкової служби можлива при встановленні миру.

“Ви хочете, щоб я під час воєнних дій оголошував демобілізацію? Щоб я армію розпустив? Щоб я країну беззахисною залишив?.. Цього не буде, і давити на Президента я нікому не дам”, – наголосив Порошенко.

Однак він додав, що солдати строкової служби не будуть направлятися в зону АТО.

Як повідомляло агентство, 13 жовтня близько 50 військовослужбовців строкової служби військової частини №3017 Національної гвардії вимагали демобілізації на площі Свободи в центрі Харкова.

У той же день близько 400 військовослужбовців строкової служби Нацгвардії мітингували біля Адміністрації Президента з вимогою демобілізації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>