Порошенко не підтримає Трудовий кодекс без антидискримінаційних норм – Цеголко

Президент України Петро Порошенко не підпише новий Трудовий кодекс без антидискримінаційних поправок, повідомив речник президента Святослав Цеголко на сторінці у Facebook.

«Президент не допустить ревізії зобов’язань України, які ми реалізували для отримання безвізового режиму. Рішення парламентського комітету вилучити з проекту нового Трудового кодексу так звані антидискримінаційні норми глава держави вважає помилковим і навіть провокативним», – повідомив Цеголко.

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

За його словами, президент запевнив західних партнерів, що така позиція комітету не знайде його підтримки і підтримки парламенту.

15 березня парламентський комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на засіданні проект Трудового кодексу і рекомендував його до остаточного ухвалення, хоча раніше громадськість висловила низку заперечень щодо положень документа. Йдеться, зокрема, про вимогу недопущення дискримінації жінок, порушення принципу рівності прав і можливостей, обмеження прав працівників залежно від гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації тощо.

5 листопада 2015 року Верховна Рада в першому читанні ухвалила новий Трудовий кодекс. За це проголосували 258 депутатів. Тоді народні обранці не підтримали поправку щодо заборони дискримінації у трудовій сфері, озвучену депутатом Іриною Геращенко. Ця поправка була однією з ключових вимог щодо безвізового режиму з Євросоюзом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>