Порошенко пояснив, чому не можна вводити воєнний стан

Порошенко пояснив, чому не можна вводити воєнний стан

Порошенко пояснив, чому не можна вводити воєнний стан


Президент України Петро Порошенко заявив, що він проти введення воєнного стану в Донбасі.

Про це президент заявив під час своєї зустрічі з лідерами депутатських фракцій, він так само підкреслив: «Закликаючи владу до прийняття рішення про введення військового положення, народні депутати повинні усвідомлювати наслідки для країни такого рішення. Сьогодні навіть одне необережне слово здатне спричинити за собою великі наслідки».

Глава держави зазначив, що Україна і так вже веде бойові дії, і змушена захищати свою територіальну цілісність. Для цього країні необхідна добре підготовлена армія яку будуть забезпечувати в повній мірі, при введенні воєнного стану це стане неможливим.

«У військовому становищі заборонені поставки зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну», – сказав Порошенко.

Крім того, під час військового положення Україну не зможуть підтримувати різні міжнародні фонди і фінансові інститути.

«Країнам у стані війни МВФ не дає грошей. Про це ніхто не думає, коли ставить сьогодні питання про військове становище», – сказав глава держави.

Так само порошенко звернув увагу на те, що під час військового стану деякі дії захищають не тільки сторону оборони але і агресора.

«Воєнний стан – це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом», – заявив Порошенко.

Порошенко заявив, що зараз влада сконцентрувала свої зусилля на тому, що б “ЛНР” і “ДНР” світове співтовариство визнало терористичними організаціями.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб всі, хто вбиває українських солдатів і українських громадян, були визнані терористами, а фінансова або будь-яка інша допомога терористам – злочином проти людства», – резюмував Петро Порошенко.

Читайте також:

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


  • Иван Сусанин 23.07.2014 04:39

    кругом обман. Война идет давно, но миру врать будут что это демократия такая. У каждого есть право доказать свою правоту, с автоматом в руках.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>