Порошенко привітав українців з Різдвом

Порошенко привітав українців з Різдвом

Президент із родиною привітали українців зі святом.

Президент України Петро Порошенко в своєму відеозверненні привітав українців зі святом Різдва Христового.

“Дорогі українці! Від щирого серця вітаю вас з Різдвом Христовим До християнської європейської цивілізації наша країна належить уже більше тисячі років, але саме сьогодні народжується знову, і наші плани змінити життя на краще всіх громадян України збудуться тільки за умови, що ми будемо поважати Бога, не порушуватимемо святих заповідей“, – сказав глава держави.

Різдвяне богослужіння: онлайн-трансляція

Порошенко звернувся до громадян країни з проханням в день Різдва помолитися за воїнів, які захищають Україну.

Глибинна суть сьогоднішнього свята – віра, надія, любов і особливо – мир”, – зазначив президент.

“Дорогі співвітчизники! Я радий, що в Україні збереглися чудові народні звичаї – вертепи та колядки. Тож нехай сьогодні в кожній оселі обов’язково буде смачна українська кутя. Нехай в Україну прийде довгоочікуваний Божий мир. І нехай Господь благословить кожну українську родину і кожного українця”, – підкреслив глава держави.

Як повідомляв Кореспондент.net, у новорічному привітанні Порошенко висловив впевненість, що українці переможуть у війні за свою Батьківщину.

У свою чергу прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав рік, що минає, цілою епохою для країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>