Порошенко призначив власника корпорації «Богдан» першим …

Порошенко призначив власника корпорації «Богдан» першим …

Порошенко призначив власника  корпорації «Богдан» першим замом Секретаря РНБО


Президент Петро Порошенко призначив Першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Володимировича Гладковського. Новину повідомляє «Преса України».

Петро Порошенко призначив нового заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Ним став Олег Гладковський, який до того займав посаду Голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Указ про відповідне  призначення сьогодні, 17 лютого, було опубліковано на офіційному сайті Адміністрації Президента.

Зазначене призначення уже викликало невдоволення серед політичних діячів. Зокрема, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко зауважив, що на цю посаду можна було б обрати і іншого гідного професіонала, а не людину з «Богдана» (О. Гладковський з 2005 року займав посаду голови наглядової ради корпорації «Богдан» – ред.).

«Порошенко призначив власника “Богдана” першим замом Секретаря РНБО. Богдан… Рошен… Богдан… Рошен… А бо ще – Грузія… Литва… Грузія…В нашій країні 45 мільйонів людей. Без Криму – 42 мільйони. Хіба немає з кого вибрати гідних професіоналів?», – зазначає Гриценко.

Нагадаємо, ВРУ внесе поправки до Закону про воєнний стан, щоб у разі повного зриву Мінської угоди підтримати рішення Президента Порошенка та РНБОУ про введення воєнного стану. Про це заявив політолог Павло Нусс.

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>