Порошенко прийме рішення про можливість продовження …

Порошенко прийме рішення про можливість продовження …

Термін перемир’я, оголошеного Порошенком минулої п’ятниці, закінчується ввечері. Рішення про продовження будуть приймати після численних консультацій.


Петр Порошенко

<!–      20 –>

Президент України Петро Порошенко прийме у п’ятницю рішення щодо можливості продовження одностороннього рішення про припинення вогню з боку сил АТО.

“Це рішення буде прийнято мною після повернення до України, після проведення необхідних консультацій з міністром оборони, з командувачем Національної гвардії, міністром внутрішніх справ, начальником Генерального штабу та іншими членами Ради національно безпеки і оборони. Але, безумовно, це рішення буде прийнято сьогодні”, – заявив Порошенко на прес-конференції у Брюсселі.

Нагадаємо, що 20 червня Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню у зоні антитерористичної операції на тиждень – до 27 червня.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв адекватну, але жорстку відповідь сепаратистам, які не складуть зброю у найближчі години.

За час перемир’я у зоні конфлікту на Донбасі загинули понад 20 українських військових. За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Путін радить Україні продовжити перемир’я

Для роззброєння у бойовиків залишилося кілька годин, – Аваков

У п’ятницю ввечері закінчується термін перемир’я між силами АТО і бойовиками

США підтримають перемир’я на Донбасі, але тільки якщо його будуть дотримуватися всі


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>