Порошенко підписав указ про підготовку до запровадження технології 4G

В Украине появится 4G / Фото УНИАН

Президент України Петро Порошенко підписав указ про початок роботи щодо запровадження технології 4G в Україні.

Про це він повідомив у Twitter, пише УНІАН.

Текст указу на сайті глави держави у даний час не оприлюднено.

У той же час заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків нагадав на брифінгу в четвер, що в результаті тендеру на ліцензію частот під запуск технології 3G, який був проведений в лютому поточного року, до держбюджету України вдалося залучити 11 млрд грн.

«Це був один з найпрозоріших конкурсів, і зараз багато людей у Києві та багатьох інших містах мають можливість користуватися цією послугою», – додав Шимків.

За словами присутнього на брифінгу голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері інформатизації та зв’язку, (НКРЗІ) Олександра Животовського, провести тендер для видачі частот під 4G буде набагато складніше, ніж конкурс на ліцензії під третє покоління зв’язку.

«Конкурс з 3G – це була discerning win (швидка перемога) в порівнянні з 4G і тією роботою, яку ми збираємося провести», – зазначив Животовський.

«У нас є 8 операторів, які висловили свою готовність фінансувати дослідження та брати участь у підготовці впровадження нової технології», – зазначив глава НКРЗІ.

При цьому він додав, що терміни впровадження 4G в Україні в 2017 році, які раніше були задекларовані президентом, є «досить реалістичними».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>