Порошенко розкрив подробиці своєї майбутньої зустрічі з Трампом

Президент вирушить до Вашингтона одразу після інавгурації.

Дата зустрічі президента України і Дональда Трампа була узгоджена під час першої телефонної розмови після виборів у США. 

Про це в інтерв’ю агентству Bloomberg заявив Петро Порошенко.

“Це питання не тільки економіки, це важливе питання політичного значення. Я був одним із перших світових лідерів, кому зателефонував президент Трамп одразу ж після виборів. У нас була багатообіцяюча розмова. Ми погодили дату мого візиту до Вашингтона одразу ж після інавгурації. Порядок денний наших переговорів буде досить великим”, – повідомив він, однак, не назвавши конкретної дати.

Порошенко також зазначив, що переконаний у подальшій підтримці України новою адміністрацією президента США.

“Україна за останні три роки отримала серйозну підтримку в США. Це підтримка американського народу, це підтримка американського Конгресу – і Палати представників, і Сенату, – і я абсолютно в цьому переконаний, попередньої і майбутньої адміністрації [президентів США]. У цьому немає жодних сумнівів”, – заявив глава держави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>