Порошенко розраховує на проведення засідання тристоронньої … – РБК

Порошенко розраховує на проведення засідання тристоронньої … – РБК

Президент України Петро Порошенко розраховує на проведення зустрічі тристоронньої контактної групи до 9 грудня. Про це він заявив в ході зустрічі з представником чинного голови ОБСЄ у складі тристоронньої контактної групи по реалізації мирного плану на сході України Хайді Тальявіні, передає прес-служба глави української держави.

Зокрема, Порошенко підкреслив, що проведення засідання тристоронньої контактної групи має відбутися якомога швидше, щоб уже 9 грудня домогтися припинення вогню.

Спеціальний представник у свою чергу повідомила про намір залишитися у складі тристоронньої контактної групи і продовжити роботу. Тальявіні підкреслила, що мінські домовленості є основою для мирного врегулювання ситуації в Донбасі і повинні виконуватися всіма сторонами.

Нагадаємо, раніше Порошенко і державний секретар США Джон Керрі виступили за проведення тристоронньої зустрічі контактної групи в найближчим часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>