Порошенко сподівається на створення прозорого режиму …

Порошенко сподівається на створення прозорого режиму …


Петро Порошенко_5

Під головуванням президента Петра Порошенка відбулося четверте засідання Національної ради реформ України.

Серед питань, які були винесені на розгляд, – ситуація з впровадження реформ, зокрема в агропромисловому та паливно-енергетичному секторах, імплементація угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Глава держави підкреслив роль аграрної галузі в економіці держави сьогодні, яка за умови агресії проти України, є однією з ключових експортно орієнтованих ланок вітчизняної економіки. Зважаючи на це, президент наголосив на необхідності створення сприятливого інвестиційного клімату у цій сфері.

Порошенко звернув увагу на реформування паливно-енергетичного комплексу. Він назвав важливим ухвалення змін до закону про акціонерні товариства, які дозволять відновити контроль держави на своїх підприємствах та побудувати прозору систему їх роботи. “Найближчим часом зможемо прийти до того, про що ми говорили з початку створення коаліції – прозорого режиму управління державною власністю”, – сказав президент зазначивши, що цьому сприятимуть як вже здійснені кроки, так і проведення відкритих та прозорих конкурсів з добору керівників підприємств, участь в управлінні державними підприємствами іноземців.

“Думаю, що це те, що хочуть сьогодні чути про Україну інвестори”, – констатував Петро Порошенко.

На переконання президента, такий підхід має застосовуватися у всіх напрямках життєдіяльності держави, на стратегічно важливих підприємствах.

Нагадаємо, що раніше Порошенко ввів у дію важливі рішення РНБО

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>