Порошенко схвалив виділення Міноборони 100 млрд грн в 2016 році


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав укази про рішення РНБО щодо фінансування сектору оборони в 2016 році. Як йдеться на сайті президента, бюджет складе не менше 100 млрд гривень.

Як зазначається, РНБО пропонує Кабміну передбачити у проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі 5 відсотків від валового внутрішнього продукту для сектору безпеки і оборони України, при цьому фінансування потреб цього сектору передбачити в обсязі не менше 100,0 млрд гривень із загального фонду державного бюджету.

Доручено також передбачити видатки на розвиток озброєння, військової та спеціальної техніки для потреб Збройних Сил України з урахуванням стандартів держав – членів НАТО.

Крім того указом визначено пріоритетні напрямки першочергового фінансування, за якими має бути вжито заходів у 2016 році.

Як повідомляється на сайті президента, МЗС разом з Міністерством оборони, МВС та Службою безпеки доручено у 2016 році активізувати роботу щодо використання ресурсів трастових фондів НАТО, іншої міжнародної технічної та гуманітарної допомоги з метою нарощування оборонного потенціалу України.

У рішенні РНБО Міністерству фінансів доручено посилити контроль за додержанням вимог бюджетного законодавства у сфері національної безпеки і оборони та забезпечити своєчасне реагування на факти порушення такого законодавства. Укази набирають чинності з дня їх опублікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>