Порошенко: Тільки НАТО може зупинити агресію

Президент України вважає, що Росія веде глобальну кібервійну проти всього світу.

Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю Reuters під час перебування в Давосі на економічному форумі, що НАТО є ефективною системою безпеки у протидії агресії, повідомили в прес-службі глави держави.

“НАТО – питання не грошей, а питання безпеки. Російська агресія продемонструвала, що немає іншої системи безпеки такої як НАТО, яка ефективно може зупинити агресію”, – зазначив Порошенко.

За його словами, останні кроки США, коли американські військові прибули до Польщі, Балтійські країни, є дуже важливими та ефективними.

“У цій ситуації для України і всього світу необхідно зберігати трансатлантичну єдність. І дуже важлива демонстрація ролі США як глобального лідера”, – наголосив президент.

Порошенко також акцентував увагу на необхідності спільної підтримки кібербезпеки, оскільки кібератаки Росії є невід’ємною складовою гібридної війни проти всього світу.

“Кібератаки з боку Росії не тільки проти України. Це глобальна кібервійна Росії проти всього світу. Це глобальна небезпека, і світ повинен бути разом у протидії цьому”, – сказав глава держави.

Раніше повідомлялося, що в інтерв’ю Reuters Порошенко закликав Росію вивести війська з України.

Також президент наголосив, що Україна подала позов до Міжнародного суду ООН в Гаазі, щоб довести, що Росія фінансує тероризм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>