Порошенко: Україна завжди буде морською державою

Порошенко: Україна завжди буде морською державою

Україна була і залишиться морською державою, заявляє президент України Петро Порошенко.

“Україна була, є і буде морською державою”, – заявив П.Порошенко в Одесі в неділю перед початком військово-морського параду.

За словами глави держави, запорукою відродження слави Військово-морських сил України стане не тільки їх технічне переоснащення. “Головним у цьому є справжній український патріотичний бойовий дух”, – підкреслив П.Порошенко.

Президент також заявив, що Одеса з повним правом може називатися морською столицею України, де базується не тільки військовий, але і торговий флот країни.

“Для мене, як Верховного главнокомандущего, велика честь приймати парад Військово-морських сил України в українському місті-герої Одесі. Перш за все, хотів би висловити подяку українським морякам, які, незважаючи на переважаючі сили противника, витримали його величезний тиск і не скорилися під час агресії в Криму “, – сказав П.Порошенко.

При цьому він особливо відзначив дії екіпажу тральщика “Черкаси”, який до останнього захищав свій корабель в бухті Донузлав, а також дії українських авіаторів під командуванням полковника Юлія Мамчура в аеропорту “Бельбек”.

П.Порошенко приймає в Одесі військово-морський парад. Наразі в місті сильна злива, на море – шторм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>