Порошенко і Зеленський посварилися в прямому ефірі

Кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський влаштували перепалку в прямому ефірі телеканалу 1+1.

Кандидат у президенти, чинний глава держави Петро Порошенко запросив свого опонента, шоумена Володимира Зеленського на дебати в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі 1+1 увечері 11 квітня. 

“Я, пане Володимире, з дозволу ведучої, запрошую вас на дебати сьогодні в цю студію… Сьогодні і тут!” – сказав Порошенко, зазначивши, що буде в студії протягом 40 хвилин, “як і домовлялися” з організаторами ток-шоу. 

Після чого ведуча програми повідомила, що телеканал на даний момент дізнається у Зеленського, чи зможе він приїхати в студію. “Зеленський зараз їде до Франції і бути фізично сьогодні тут не зможе”, – сказала через деякий час ведуча програми Наталія Мосейчук. 

Після цього Зеленський включився телефоном в ефірі програми і підтвердив, що їде до Франції для зустрічі з президентом Еммануелем Макроном. Він зазначив, що не може зараз бути присутнім у студії телеканалу. 

Зеленський додав, що готовий на дебати, але, як домовлялися раніше, – на НСК Олімпійський. Шоумен підкреслив, що Порошенко, запрошуючи його “зараз”, знав, що Зеленського немає в країні, тому що, зі слів останнього, за його переміщеннями “уважно стежать люди Порошенка”. Президент, у свою чергу, заявив, що за Зеленським ніхто не стежить. 

Між кандидатами в президенти сталася перепалка. “14 числа”, – заявив Порошенко. “19 числа”, – відповів Зеленський, підкресливши, що це крапка, і перервав зв’язок. “Нашу команду ніхто не буде ставити в позицію. А зараз закінчив я! 19 квітня на НСК Олімпійський. Крапка. До побачення”, – сказав шоумен.

“Крапка так крапка”, – повторив Порошенко і заявив, що 19 числа він буде на Суспільному, як того вимагає закон. Однак на цей момент Зеленський вже припинив зв’язок.

Нагадаємо, раніше в штабі Порошенка заявили, що чинний президент проведе дебати 14 квітня на стадіоні, а також 19 в студії Суспільного. Зеленський раніше оголосив, що його дебати відбудуться на Олімпійському 19 квітня.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

                                                                                                                                               

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>