Порошенко і Пан Гі Муном провели телефонну розмову

Президент України Петро Порошенко у ході телефонної розмови з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, обговорив можливість розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі і підкреслив необхідність повного виконання Мінських домовленостей, повідомляє прес-служба глави української держави.

“Пан Гі Мун поінформував президента України про результати візиту в Москву, де він так само, як і в Києві, обговорював запуск Офісу ООН в підтримку виконання Мінських домовленостей. Президент підкреслив, що необхідно добитися їх повного виконання”, – йдеться в повідомленні.

Так само П. Порошенко і Пан Гі Мун обговорили можливість розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. У день народження Надії Савченко глава української держави і генсек ООН домовилися і далі докладати всіх зусиль для її звільнення.

Крім цього, Пан Гі Мун подякував П. Порошенко за гостинність під час його візиту до Києва та за можливість разом з українським народом вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Джерело: УкрМедіа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>