Португальські ВМС перехопили російський корабель, який …

Португальські ВМС перехопили російський корабель, який …


Корабель португальських військово-морських сил в ніч на середу перехопив російське судно, яке було виявлено у водах виключної економічної зони (ВЕЗ) країни.

Про це повідомляє португальське агентство «Lusa» з посиланням на міністра оборони Португалії Жозе Педро Агуяра-Бранку.

Глава оборонного відомства повідомив, що російське гідрографічне судно було виявлено в 22 км від берегів Португалії, ідентифіковано і потім під конвоєм виведено за межі ВЕЗ в період між «вечором вівторка і рамком середи».

Заява міністра прозвучали на полях зустрічі з контингентом португальських військ, які беруть участь у місії НАТО з повітряної розвідки в Литві.

Він також повідомив, що португальські літаки піднімалися в повітря вже 15 раз за два останніх місяці для того, щоб супроводжувати російські військові літаки, які літали поблизу кордонів повітряного простору Балтії.

У свою чергу в російському посольстві в Португалії заявили, що нічого не знають про цей інцидент.

«Посольство РФ в Португалії перевіряє дану інформацію. На даний момент ні Міністерство оборони Португалії, ні Міністерство закордонних справ Португалії не можуть дати будь-яких коментарів або інформації з даного питання. Агентство “Lusa” повідомило, що дану інформацію надав їх кореспондент, який супроводжує міністра оборони Жозе Педру Агуяр-Бранку в поїздці в Литву. Посольство чекає роз’яснень від португальських влади»,- наводить слова представника російського відомства в Лісабоні агенство «РИА Новости».

Раніше в НАТО заявили, що в останні дні російські військові літаки проявляють незвичну активність над Європою (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>