Посол України спростував виклик до МЗС Польщі через ситуацію з Саакашвілі – РБК

Посол України в Польщі Андрій Дещиця спростував виклик до Міністерства закордонних справ (МЗС) Польщі через події в Перемишлі та на українсько-польскому кордоні, які відбулися 10 вересня 2017 року у зв’язку з поверненням до України екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. Про це пише “Укрінформ”.

“Мене не викликали до МЗС Польщі”, – заявив Дещиця.

За його словами, посольство України було у постійному контакті з МЗС Польщі і стежило за ситуацією, яка розвивалася у Перемишлі у зв’язку з невідправленням потяга “Київ-Перемишль” і тим, що кількасот пасажирів – громадян України не могли вчасно виїхати з Польщі.

“Відразу після виникнення цієї позаштатної ситуації туди був направлений консул генконсульства України в Любліні, який прибув на місце для врегулювання ситуації і допомагав пасажирам, надаючи консульські поради, яким чином добратися в Україну та роздаючи воду”, – зазначив Дещиця.

Він додав, що консул дочекався, коли обидва потяги відправляться в Україну. Зауважень на його адресу не надходило.

Дещиця розповів, що на пункті пропуску “Медика-Шегині” також були присутні два консули з генконсульств України у Любліні та Кракові.

Нагадаємо, раніше польский євродепутат Яцек Саріуш-Вольський заявив, що Дещицю викликали до МЗС Польщі для дачі пояснень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>