Пошукова місія "Евакуація-200" відновила роботу на Донбасі, – волонтер – РБК

Зараз волонтери працюють у Вуглегірську

Роботу волонтерської пошукової місії “Евакуація-200″ (“Чорний тюльпан”) відновлено ​​після нещодавньої призупинки. Про це повідомив керівник місії, голова ВГО “Союз Народна пам’ять” Ярослав Жилкін у Facebook.

“До нас надійшла величезна кількість звернень від простих людей та громадських організацій із пропозицією надати допомогу, із закликом – “не залишайте роботу!”… Отримавши допомогу, ми вирішили, що не маємо права припиняти роботу, чекаючи вирішення питання або офіційної реакції (якої поки так і немає) держави. Тому без шуму і пилу відремонтували машини, провели ротацію і хлопці продовжують свою роботу”, – написав Жилкін.

Як зазначив керівник місії з пошуку загиблих в АТО українських військових, зараз “Евакуація-200″ працює у Вуглегірську. За його словами, завдяки пожертвам гроші на пошук загиблих поки що є в наявності.

“Поки працюємо, наскільки вистачить ресурсів і сил (якщо, звичайно, наших волонтерів не приберуть із проекту). Проблеми, підняті нами, – не вирішуються”, – зазначив Жилкін, додавши, що проводить на цю тему зустрічі та консультації з людьми, які можуть змінити ситуацію.

Нагадаємо, раніше в липні стало відомо, що роботу пошукової місії “Евакуація-200″ припинено через брак коштів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>