По Кримському мосту запустили рух транспорту

Про це повідомляє Кримінформ.

Рух мостом зі сторони Кубані почався близько 5.25, а з боку Криму – о 5.35. Впродовж першої години по мосту проїхало понад тисяча транспортних засобів, зокрема близько 500 авто їхали з Краснодарського краю до Криму і понад 600 – у зворотньому напрямку.

“Автомобілі почали збиратися на під’їзних дорогах до Кримського мосту о 3 годині. У Керчі колону починають близько 70 авто журналістів, блогерів і громадських діячів, за ними слідують сотні байкерів та місцеві жителі”, – пише видання.

Зазначається, що групу байкерів очолив лідер мотоклубу “Нічні вовки” Олександр Залдостанов (Хірург).

“По Кримському мосту можуть їздити всі легкові автомобілі та пасажирські автобуси. При цьому водії мусять враховувати обмеження швидкості – 90 кілометрів на годину. Зупинятися на мості навіть для фото заборонено правилами дорожнього руху. Для вантажних автомобілів рух буде відкритий восени цього року”, – йдеться у повідомленні.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>