Представники РФ в ООН та Мінську "поводяться як гопники з пітерської подворотні" – Геращенко

Геращенко розповіла про сьогоднішнє 103-те засідання ТКГ у Мінську / фото УНІАН

Українська сторона на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську закликала Російську Федерацію негайно звільнити Дебальцеве і усю окуповану українську територію.

Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко у соціальній мережі Facebook.

Вона заявила, що сьогоднішнє 103-те засідання ТКГ у Мінську пройшло під знаком дебатів в Раді Безпеки ООН, які відбулися 12 лютого.

Читайте такожГеращенко: “Мирний план” щодо Донбасу – це самодіяльність Сайдіка

“Українські представники в ТКГ і всіх підгрупах нагадали, що під час дебатів в Радбезі Росію назвали тим, ким вона є – агресором і окупантом, і поклали на неї повну відповідальність за невиконання Мінських угод, за порушення режиму тиші, блокування гуманітарних і безпекових питань і звільнення заручників”, – зазначила Геращенко.

“На ТКГ українська сторона нагадала, що РФ несе повну відповідальність за зрив Мінських угод 4 роки тому, захоплення Дебальцевого і жорстокий розстріл сотень українців – цивільних і військових”, – наголосила представник України.

“Росія має піти з Дебальцевого, зрештою, з усієї української території, вивести війська і техніку, й негайно скасувати “результати псевдовиборів в “республіках”, – заявила Геращенко.

Водночас, вона стверджує, що представники РФ на міжнародних майданчиках як у Нью-Йорку на Раді безпеки ООН, так і в Мінську на ТКГ “поводяться як гопники з пітерської подворотні” й повторюють про “нас там нєт”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>