Презентація аналітичного дослідження «Цифрова економіка: тренди, ризики та соціальні детермінанти»

28 жовтня о 15:00 відбудеться презентація аналітичного дослідження «Цифрова економіка: тренди, ризики та соціальні детермінанти» (Зала 2).

Організатор: Центр Разумкова.

Учасники: Василь Юрчишин – директор економічних і соціальних програм Центру Разумкова, модератор; Ольга Пищуліна – провідний експерт соціальних та гендерних програм Центру Разумкова; Тетяна Юрочко – завідувач кафедри Школи охорони здоров’я національного університету «Києво-Могилянська академія»; Олександра Бритоусова – головний спеціаліст відділу масового спорту Департаменту фізичної культури  та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України; Лариса Лісогор – д.е.н., Національний інститут стратегічних досліджень; науковці,  експерти.

Коротко. У дослідженні представлено результати аналізу головних детермінантів та підстави розвитку цифрової економіки в Україні  та світі. Досліджено готовність України до запровадження та використання цифрових технологій (як з позиції постачальників, так і з позиції споживачів цифрових послуг). Проаналізовано потенційні ризики та загрози цифровізації.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com 

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>