Президент анонсував відродження митного пункту Ізварине …

Президент анонсував відродження митного пункту Ізварине …
     -  -
Петро Порошенко. Фото: www.slovoidilo.ua

На наступному тижні планується відновлення роботи митного пункту Ізварине-Гуково на українсько-російському кордоні.

Про це в ефірі 5 каналу повідомив президент України Петро Порошенко.

За його словами, домовленість про повернення до роботи у повному обсязі українських прикордонників та митників було досягнуто під час переговорів у Мілані.

“Наявність українських прикордонників та митників надасть можливість працювати підприємствам Донбасу, бо ніяким іншим шляхом зробити митне оформлення вантажів немає. Зараз на кордоні вже є група українських прикордонників і митників, які найближчим часом відновлять свою роботу у повному обсязі”, – зазначив Порошенко, уточнивши, що йдеться насамперед про митний пункт Ізварине-Гуково.

“Вони доглядатимуть вантажі, які проходять через митний пункт Ізварине-Гуково. Таким чином ми відновлюємо поступово діяльність всіх пропускних пунктів”, – наголосив глава держави.

Він нагадав, що одним з ключових етапів Мінського протоколу є відновлення контролю над українсько-російським кордоном.

“Військовим шляхом вирішити питання миру на Донбасі неможливо – ми маємо завоювати довіру цих людей. Ми даємо можливість відновити нормальне життя, як це вже відбувається на звільнених від окупації територіях”, – резюмував Порошенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>