Президент затвердив Концепцію забезпечення …

Президент України Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня «Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначається, що Порошенко підписав відповідний указ №310/2017.

«Президент доручив Кабінету міністрів разом із Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони, Адміністрацією Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, розробити та у тримісячний строк затвердити в установленому порядку план реалізації цієї Концепції та забезпечити його виконання», – йдеться у повідомленні.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом, покладається на секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Згідно з інформацією прес-служби президента, документ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 13 вересня на засіданні Ради національної безпеки і оборони було ухвалено концепції забезпечення контррозвідувального режиму та розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>