Президент "Карпат" піде під суд, якщо він був за кермом злощасного автомобіля – Геращенко

Президент футбольного клубу “Карпати” і співвласник телеканалу “Zik” Петро Димінський понесе відповідальність, якщо слідство встановить, що він був за кермом автомобіля, який скоїв смертельну ДТП на Львівщині.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат і радник глави МВС Антон Геращенко.

“Відповідати за вчинене буде той, хто сидів за кермом. А не фунт і не стрілочник… Якщо слідство встановить, що за кермом Mercedes був президент ФК “Карпати”, співвласник телеканалу “Zik” Петро Димінський, саме Петро Димінський піде під суд”, – заявив він.

Геращенко зазначив, що це його принципова позиція, а також позиція міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Національної поліції Сергія Князєва.

Нагадаємо, автомобіль відомого львівського бізнесмена і власника ФК “Карпати” Петра Димінського став учасником аварії, в результаті якої загинула молода жінка. Аварія сталася 18 серпня на трасі М10 Львів-Краковець у селі Ямельня Яворівського району після обіду.

За попередньою інформацією, автомобіль Opel, за кермом якого була 26-річна жителька села Ямельня, виїжджав із села на трасу, коли в неї врізався Mercedes S 65 AMG. Молода жінка загинула на місці ДТП.

Очевидці аварії розповіли, що Петро Димінський закрився у позашляховику охорони, натомість охоронець бізнесмена стверджує, що саме він був за кермом Mercedes S 65 AMG.

Пізніше львівська поліція розповсюдила офіційне повідомлення про ДТП, з якого випливає, що за кермом Mercedes S 65 AMG був 43-річний львів’янин. Очевидно, мова йде про охоронця Димінського, який заявив, що саме він перебував за кермом у момент зіткнення. Петру Димінському 62 роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>