Президент оголосив Коломойському догану

Президент оголосив Коломойському догану

Після зухвалого інциденту в “Укртранснафті” Коломойський отримав догану – за хамство журналісту


Игорь Коломойский

<!–   –>

Президент України Петро Порошенко оголосив догану голові Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорю Коломойському за нецензурні висловлювання на адресу журналіста. Про це йдеться в указі Президента № 162/2015.

Згідно з указом “Про притягнення до відповідальності”, догана Коломойському оголошується “за порушення правил професійної етики, вчинок, який порочить його як державного службовця”.

 

19 березня після відсторонення підконтрольного Коломойському Олександра Лазорка від виконання обов’язків голови правління “Укртранснафти”, губернатор у супроводі озброєних людей у камуфляжі прибув в офіс держкомпанії. Там він заблокований на кілька годин “вивчати документи“.

Пізніше він заявив про “рейдерське захоплення” підприємства та перед камерами обматюкав журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка.

Після його участі у спробі рейдерського захоплення державної компанії “Укртранснафта” заговорили про необхідність його відставки. Депутати Сергій Лещенко та Мустафа Найєм заявили, що президент і прем’єр-міністр просто зобов’язані звільнити Коломойського з займаної посади після подій навколо “Укртранснафти”.

Після цього належні Коломойському ЗМІ почали повідомляти про можливі заворушення на Дніпропетровщині у разі відставки губернатора: так, повідомлялося, що у зв’язку з “можливими заворушеннями” в Дніпропетровську область з фронту нібито перекидають додаткові сили Національної гвардії України.

Загрозу дестабілізації регіону цілком можна розцінювати як шантаж Коломойським української влади з тим, щоб не допустити його відставку.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>