Президент Європарламенту висловився за підготовку нових …

Президент Європарламенту висловився за підготовку нових …

Мартін Шульц назвав нинішні санкції фактором стримування проти подальшої агресії Росії, і виступив за їх пролонгацію.


Мартин Шульц

<!–      –>

Євросоюз повинен почати підготовку нових цільових секторальних санкцій на випадок подальшої ескалації конфлікту, заявив Президент Європарламенту Мартін Шульц у своєму виступі на засіданні Європейської ради, повідомляє Укрінформ.

“Трирівневий режим санкцій ЄС повинен залишатися. Це є не тільки відповіддю на нелегальні дії Росії в Україні, але і стримування будь-якої подальшої агресії і спонукальний чинник для продовження переговорів. Ми повинні почати роботу над іншим пакетом можливих цільових секторальних заходів заради нашої готовності на випадок подальшої ескалації конфлікту”, – зазначив Шульц.

Тільки поєднання діалогу, дипломатії і санкцій можуть призвести до мирного вирішення конфлікту в Україні, упевнений Президент Європарламенту.

Шульц також виступив за переговори за участю ЄС і США, а не тільки на рівні тристоронньої контактної групи.

Після окупації Росією Криму відбулося кілька раундів переговорів у різних форматах, серед яких “женевський” – за участі США, ЄС, України і Росії, “нормандський” – за участі Німеччини, Франції, України і Росії, та “мінський” – за участі Росії, України, представників ЄС і ОБСЄ.

Напередодні ЄС затвердив нові антиросійські санкції по Криму. Обмежувальні заходи стосуються торгівлі та інвестицій у Крим і Севастополь, а також туризму.

За матеріалами: Укрінформ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>