Прикордонники виявили на кордоні з Росією танкові запчастини – РБК

Товари військового призначення виявили сьогодні, 18 червня 2017 року, вранці в пункті пропуску “Сеньківка” прикордонники Чернігівського загону на кордоні з Росією. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Зазначено, що пакунок із товаром виявили у рейсовому автобусі, який прибув на в’їзд в Україну та прямував із РФ.

“Під час здійснення огляду транспортного засобу прикордонний наряд спільно зі співробітником митного поста виявили в багажному відділені автобуса 2 танкові прожектори типу “Луна”. Із пояснень водія автобуса стало відомо, що передачу, яку він отримав у м. Санкт-Петербург від невідомої особи, повинні були забрати в одному з українських міст. Наразі вантаж вилучено”, – йдеться в повідомленні.

До Управління Служби безпеки України в Чернігівській області направлено повідомлення для внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ст. 333 Кримінального кодексу (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).

Нагадаємо, раніше прикордонники затримали громадянин Білорусі, який намагався ввезти в Україну боєприпаси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>