Прикордонники ліквідували в 2016 році функціонування 11 каналів торгівлі людьми – РБК

Працівники прикордонної служби України ліквідували з початку року 11 каналів торгівлі людьми. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Крім того, за інформацією прикордонників відкрито і розпочато 19 кримінальних проваджень за ст. 149 КК україни “торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини”, здійснено понад 60 обшуків.

Всього в результаті проведених заходів попереджено вивезення за кордон майже 30 потенційних жертв та припинено незаконне вивезення за кордон 82 дітей.

Наголошується, що серед видів торгівлі людьми найбільш поширеним залишається сексуальна або трудова експлуатація, в тому числі жебрацтво, і вивіз дітей.

Нагадаємо, в Ужгороді прикордонники Чопського та Мукачівського загонів спільно з представниками Національної поліції затримали 6 нелегальних мігрантів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>