Прикордонники пояснили, чому обмежують доступ до "Краковця"

У Держприкордонслужбі повідомили, що обмежать доступу до пункту пропуску “Краковець”  задля уникнення конфліктних ситуацій та провокацій. 

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що перший заступник голови служби Василь Серватюк поспілкувався із народними депутатами Тарасом Пастухом, Семенухою Романом, Подоляк Іриною та громадським активістом Іваном Слободяном.

Він пояснив народним обранцям, що у пункті пропуску діють режимні правила. Таким чином доступ до пункту пропуску буде обмежено задля уникнення конфліктних ситуацій та провокацій. Це стосується й депутатів.

“Депутати попросили надати їм документи, що регламентують дані обмеження. Прикордонники надали необхідні документи після чого Народні депутати заїхали до пункту пропуску з метою виїзду до Республіки Польща”, – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон “Краковець” зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня. 

Частина з них вирушила колоною з Києва. Правоохоронці затримали колону у ніч проти 9 вересня – на території Київської області. У “Штабі блокади” повідомили, що автоматники не давали вийти з автівок, нібито незаконно вимагали провести обшук машин і людей. Ухвали суду у спецназу не було, як зазначили активісти. Уранці 9 вересня поліцейські на Житомирщині вдруге затримали колону, яка прямує до Краковця зустрічати екс-главу Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Між іншим, того ж дня у партії Саакашвілі заявили про те, що на кордон з Польщею до КПП “Краківець” прибули автобуси з молодиками спортивної зовнішності

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>