При наявності політичної волі, мир на Донбасі може бути до кінця поточного року – Фокін

КИЇВ. 21 вересня. УНН. При наявності політичної волі та при наявності закону про заборону пропаганди війни, мир на Донбасі може бути встановлено до кінця поточного року. Про це заявив експрем’єр-міністр та заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін у ефірі Українського радіо, передає УНН.

“Для мене приклад заморозки (конфлікту на Донбасі – ред.) неприйнятний. Я переконаний в тому, що при наявності політичної волі, при наявності закона про заборону пропаганди війни, мир на Донбасі може бути встановлено задовго до кінця поточного року. Я не бачу таких тупикових пропозицій або тупикового становища. Це вигадується спеціально, щоб зірвати процес”, – сказав Фокін.

Нагадаємо, раніше Фокін заявив, що не бачить альтернативи Мінським домовленостям та вважає, що припинити війну на Донбасі мало, треба ще повернути віру людям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>