Прогнози для Росії на 2019 рік – падіння економіки

В 2019 року Росію чекають серйозні проблеми, в першу чергу дасть про себе знати економіка країни. Міжнародні санкції вип’ють багато крові у агресора.

Про це свідчить проведене агентством Reuters опитування економістів і фінансових аналітиків, передає “Голос Америки”.

Експерти впевнені, що в наступному році російська економіка сповільниться в порівнянні з 2018 роком, а інфляція буде рости і все це через санкції, ослаблення валюти і зростання податків. Згідно з даними 17 експертів, валовий внутрішній продукт зросте в 2019 році на 1,4%, в той час як в 2018-му зростання було 1,7%.

Наступний рік буде жорстким, заявив головний економіст інвестиційного банку Ренесанс Капітал Олег Кузьмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Москва сама собі створила проблеми. По економіці вдарили наслідки через анексію Криму та війну на Донбасі: зниження світових цін на нафту, ослаблення і нестабільність рубля, а також санкції США і Європейського союзу. До цього ще додається напад на українські кораблі в Керченській протоці і захоплення моряків, за що Росія може поплатитися новими санкціями.

Аналітики очікують прискорення інфляції до 5% до кінця 2019 року, а російський рубль буде відчувати тиск через плани центрального банку відновити купівлю іноземної валюти в державні резерви. Москва також планує підвищити податок на додану вартість з 18 до 20%.

Нагадаємо, що ще в листопаді в Росії визнали, що економіка потрапила в застійну яму”. Голова Рахункової палати Росії Олексій Кудрін сказав: Після Другої світової війни у нас немає такого довгого періоду в історії Росії, щоб ми жили більше 10 років з темпом зростання 1%“.

У свою чергу глава центрбанк Росії Ельвіра Набіулліна напророкувала різке погіршення російської економіки. У головному фінансовому установа РФ допустили, що вартість нафти може знизитися до 35 доларів за барель, а також значне посилиться санкції Заходу, що призведе до відтоку капіталу з країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>