Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти адвокатів Януковича

Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти адвокатів Януковича

Київська місцева прокуратура №5 відкрила кримінальне провадження проти платних адвокатів екс-президента Віктора Януковича через перешкоджання його державному захиснику під час засідання суду 16 серпня. Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва, передає Інтерфакс.

Зазначається, що відомство відкрило провадження за матеріалами Оболонського управління поліції. Згідно з цими матеріалами, група осіб перешкоджала діяльності безоплатного адвоката, призначеного Януковичу державою. У повідомленні йдеться, що провадження відкрито за статтею 397 Кримінального кодексу (Втручання в діяльність захисника чи представника особи).

Нагадаємо, 16 серпня у приміщенні Оболонського суду Києва сталася бійка між адвокатами екс-президента Віктора Януковича та поліцією.

Платні адвокати колишнього президента Віктора Януковича заблокували зал і не пускали державного захисника Юрія Рябовала на засідання суду. Троє адвокатів на чолі з Віталієм Сердюком заблокували вхід в зал.

16 серпня прокурори попросили для Януковича 15 років позбавлення волі. Продовження судових дебатів у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича призначено на вересень 2018 року.

1 серпня суд ухвалив рішення про призначення екс-президенту нового безкоштовного адвоката замість Овсяннікова, який тричі залишав заасідання.

Нагадаємо, суд також викликав Януковича на дебати. Раніше повідомлялося, що Януковича планує захищати новий адвокат, який представляв інтереси «беркутівців».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>