Прокуратура звинуватила Шепелєва в державній зраді

Оприлюднено копії заяв екс-нардепа про згоду працювати на ФСБ.

Генеральна прокуратура зареєструвала стосовно колишнього нардепа від Батьківщини і Партії регіонів Олександра Шепелєва ще одне кримінальне провадження за статтею “держзрада” за роботу на Федеральну службу безпеки Російської Федерації. Про це повідомив військовий прокурор Анатолій Матіос.

“На підставі отриманих процесуальним шляхом документів і доказів Головною військовою прокуратурою (за дорученням Генерального прокурора України) щодо Шепелєва зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.111 “державна зрада”. Дивіться копію заяви Шепелєва про згоду служити ФСБ. Такі Шепелєви у нас ще є в чинній Верховній Раді. Не сумніваюся”, – написав Матіос в Facebook.

Нагадаємо, раніше в ГПУ повідомили, що Шепелєв з 2014 року працює на ФСБ.

 В Україні Шепелєв підозрюється в скоєнні ряду злочинів, таких як організація умисного вбивства, замаху на вбивство, привласнення і розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.

 Шепелев дав свідчення в Росії проти Тимошенко – ЗМІ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>