Прокуратура Києва отримала дозвіл на затримання екс-голови банку «Михайлівський»

Прокуратура міста Києва повідомила, що за її клопотанням суд надав дозвіл на затримання колишнього голови банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка. Мета затримання – примусовий привід для подальшого вирішення питання щодо зміни запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою, мовиться в повідомленні у фейсбуці.

У п’ятницю, 27 січня, Дорошенко не з’явився до слідчого прокуратури для оголошення нової підозри – окрім розкрадання майна, йому додатково інкримінується доведення банку до банкрутства, повідомили у прокуратурі Києва.

Перевіркою інформації про хворобу Дорошенка, що була надана його адвокатом, отримані документальні підтвердження про відсутність підстав для його госпіталізації, заявила прес-служба прокуратури. На даний час органи прокуратури та СБУ вживають заходів, щоб встановити місце перебування підозрюваного та виконати рішення суду про його затримання, мовиться в повідомленні.

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>