Прокуратура оголосила у розшук колишнього прес-секретаря …

Прокурор Луганської області змінив раніше повідомлену підозру депутату Луганської обласної ради, а нині одному з посадовців так званої “Адміністрації Голови “ЛНР”.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

2014 року депутат надав згоду та ініціював своє призначення на посаду так званого “помічника з внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю голови “ЛНР”.

“Оскільки вказаний громадянин переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, останнього оголошено у розшук та на підставі ухвали суду розпочато спеціальне досудове розслідування”, – кажуть у прокуратурі.

Наразі він забезпечує інформаційну політику та здійснює пропаганду діяльності «ЛНР» на окупованій території.

Тим часом Еспресо повідомляє, що йдеться про Родіона Мірошника, який є довіреною особою екс-“губернатора” Луганщини Олександра Єфремова. Окрім цього під час президентських виборів 2004 року Мірошник виконував обов’язки прес-секретаря Віктора Януковича. Також Мірошник називає себе “офіційним представником “ЛНР” у групі на Мінських переговорах.

Нагадаємо, СБУ завершила розслідування щодо 132 “посадовців” терористичних “ЛДНР”. Серед сепаратистів, звинувачених СБУ в скоєнні злочинів проти нацбезпеки України, 35 так званих “високопосадовців”. 

У Луганській області слідчі направили до суду обвинувальні матеріали стосовно “начальника управління інфраструктури та дорожнього господарства міністерства інфраструктури та транспорту” терористичної “ЛНР”. До цього було завершено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальні акти стосовно “в.о. міністра” та “заступника міністра” так званого “міністерства інфраструктури та транспорту”.

Псевдопосадовцям інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) та ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) КК України. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>